Smokerade - Natura Zdrowie Apteka - Naturalne suplementy diety - Partner Calivita

od 100 PLN
Przejdź do treści
Antyoksydanty
- suplement diety
90 tabletek

Smokerade to niezwykły preparat o działaniu antyoksydacyjnym, który wspiera organizm w walce z procesami utleniania, wywoływanymi paleniem papierosów. Dzięki korzystnemu działaniu złożonych składników, produkt zalecany jest nie tylko palaczom aktywnym i biernym, ale również w okresie rzucania nałogu palenia.
Ten produkt jest niedostępny.
119.00 zł
Dodaj

Skład:
Składniki aktywne/1 tabletka:
Owoc Cayenne 300 mg
Ekstraktu z owocu granatu 5 mg
(std. 40% kwasu elagowego)
Witamina C      60 mg
Witamina E 10 mg
Cynk 5 mg
Selen (chelat aminokwasowy) 20 µg
Koenzym Q10 2,5 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty 5 mg
(std. 20% polifenoli)

Smokerade - suplement diety

Opis:

Smokerade to niezwykły preparat o działaniu antyoksydacyjnym, który wspiera organizm w walce z procesami utleniania, wywoływanymi paleniem papierosów. Dzięki korzystnemu działaniu złożonych składników, produkt zalecany jest nie tylko palaczom aktywnym i biernym, ale również w okresie rzucania nałogu palenia. Ze względu na niezwykłe właściwości antyoksydacyjne, produkt ten mogą z powodzeniem przyjmować również osoby niepalące.


Jeśli palisz papierosy, z pewnością wiesz, że najlepszą drogą do zachowania zdrowia jest rzucenie tego nałogu.
Ale czy rzeczywiście jesteś świadomy negatywnych skutków palenia, a także niebezpieczeństw, na jakie jesteś
narażony, przebywając wśród osób palących?

Smokerade
to unikalny, wieloskładnikowy preparat antyoksydacyjny, dzięki któremu procesy utleniania, powstające w wyniku palenia, ulegają zmniejszeniu, co przyczynia się do wzmocnienia ochrony naszych komórek oraz tkanek. Dotychczas wykryto ok. 4000 różnorodnych substancji w dymie papierosowym. Najbardziej niebezpieczne czynniki związane z paleniem to wspomniane już wcześniej wolne rodniki, niszczące komórki oraz ponad 40 naukowo potwierdzonych substancji rakotwórczych, do których należą m.in. niektóre policykliczne związki aromatyczne (np. benzopiren), aminy aromatyczne, nitrozaminy, butadieny, a także polon. W czasie palenia, oprócz wyżej wspomnianych substancji, do organizmu trafiają także duże ilości tlenku węgla. Wykazuje on znacznie większe powinowactwo do hemoglobiny niż tlen, jest więc toksyczny nawet w małym stężeniu! Składniki aktywne produktu – witaminy C i E, koenzym Q10, cynk oraz selen – są skutecznymi antyoksydantami. Występujący w produkcie owoc Cayenne (znany z właściwości pobudzających metabolizm) może być pomocny w kuracjach oczyszczających. Obecny w owocach granatu kwas elagowy oraz zawarta w produkcie zielona herbata, o wysokiej zawartości polifenoli, działając synergicznie zwalczają substancje uszkadzające naczynia krwionośne, płuca, serce, żołądek, pęcherz moczowy oraz hemoglobinę.

Wskazania:


Postać:

Tabletki

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka dziennie po posiłku.

Słowa kluczowe:  
smokerade,

Antyoksydanty Calivita

Created with WebSite X5
LOREM IPSUM
Dolor sit amet, 12
12345 Consectetur (Adipiscing)
+00 012 345 678  | +00 012 345 678
info@example.com
LOREM IPSUM
Dolor sit
Amiet nunc
Adspicitur rubesquae
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - APTEKA1
Wróć do spisu treści