Aquarion - Natura Zdrowie Apteka - Naturalne suplementy diety - Partner Calivita

od 100 PLN
Przejdź do treści

Logo Calivita


prezent

wysyłka
GRATIS !

Tylko przedpłata

Elektronika
dostępny tylko w ofercie klubowej

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń metali ciężkich i toksyn wodę. Sami możemy ustalić kwasowość bądź też alkaliczność wody. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm.
Ten produkt jest niedostępny.
8,246.00 zł
Dodaj
Elektronika
dostępny tylko w ofercie klubowej
Ten produkt jest niedostępny.
526.00 zł
Dodaj

Aquarion

Opis:

AQUARION to specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń metali ciężkich i toksyn wodę. Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.


Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodnoelektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

Urządzenie AQUARION
wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu a następnie jej elektrolizy. W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz  lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowozasadową. W molekułach wody alkalicznej dominuje ujemny ładunek (jon OH- składający się z jednego atomu tlenu i jednego atomu wodoru), stąd świetnie wiąże w organizmie pozbawione elektronu wolne rodniki.
I właśnie z tego powodu woda alkaliczna wykazuje tak świetne właściwości antyoksydacyjne
.

Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry
. Woda kwaśna o poziomie 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, zaś z poziomów 3-4 do oczyszczania np. powierzchni blatów w kuchni, itd.

UWAGA!
Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia, ponieważ podczas procesu jonizacji ujemnie naładowane substancje (chlor, azot, jony azotanowe, itp.) są osadzane na dodatniej elektrodzie (tj. po stronie kwaśnej). Te negatywne jony są szkodliwe dla organizmu.

Stopień wykorzystania wody jonizowanej w organizmie jest również unikalny. W wodzie tradycyjnej jeden klaster zbudowany jest z 12-18 molekuł wodnych, w przeciwieństwie do wody jonizowanej, w której jest tylko 6 cząsteczek. Mniejsza ilość molekuł sprawia, że woda znacznie łatwiej przedostaje się do komórek. Struktura klasterowa wody zmienia się podczas jonizacji, co może zwiększać jej zdolność nawodnienia nawet sześciokrotnie.  Podczas picia wody jonizowanej powstaje środowisko pełne ujemnych jonów (podobnie jak na wybrzeżu czy w wodospadzie), które jest znane ze swojego korzystnego wpływu na organizm. W takim przypadku nasz naturalny układ obronny zostaje pobudzony i wzmocniony – w efekcie rzadziej chorujemy i osiągamy maksymalny poziom zdrowia.

Słowa kluczowe:
Aquarion, Calivita

Elektronika Calivita

Created with WebSite X5
LOREM IPSUM
Dolor sit amet, 12
12345 Consectetur (Adipiscing)
+00 012 345 678  | +00 012 345 678
info@example.com
LOREM IPSUM
Dolor sit
Amiet nunc
Adspicitur rubesquae
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - APTEKA1
Wróć do spisu treści