Senior Formula - Natura Zdrowie Apteka - Naturalne suplementy diety - Partner Calivita

od 100 PLN
Przejdź do treści
Multiwitaminy
- suplement diety
90 tabletek

Preparat opracowany z myślą o potrzebach żywieniowych osób starszych. Starannie dobrany zestaw składników odżywczych pozwala zachować szczytową formę w jesieni życia.
114.00 zł
Dodaj

Skład:
1 tabletka zawiera:
Beta karoten ...1,77 mg
Witamina E ...10 mg
Witamina C ...60 mg
Witamina B1 ...1,2 mg
Witamina B2 ...1,5 mg
Witamina B6 ...1,5 mg
Witamina B12 ...1 mcg
Niacyna...10 mcg
Biotyna...50 mcg
Kwas pantotenowy...3 mg
Kwas foliowy...70 mcg
Cholina...5 mg
Inozytol...5 mg
PABA...4 mg
Kompleks bioflawonoidów z cytrusów...5 mg
Hesperydyna...1 mg
Betaina HCL...2 mg
Luteina...500 mcg
Potas...5 mg
Żelazo...3 mg
Jod...20 mcg
Cynk (chelat aminokwasowy)... 5 mg
Miedź (chelat aminokwasowy)...300 mcg
Mangan (chelat aminokwasowy)...800 mcg
Molibden (chelat aminokwasowy)...25 mcg
Selen (chelat aminokwasowy)...20 mcg
Chrom (pikolinian)...50 mcg
L-Glutation...1 mg
Dysmutaza ponadtlenkowa...15 mcg
Liście Ginkgo biloba...10 mg
Ekstrakt z nasion winorośli...1 mg
Ekstrakt z kory sosny...1 mg

Senior Formula - suplement diety
   

Opis:
Preparat opracowany z myślą o potrzebach żywieniowych osób starszych. Starannie dobrany zestaw składników odżywczych pozwala zachować szczytową formę w jesieni życia. Kompozycja oparta jest na najnowszych zdobyczach nauki, by w naturalny i skuteczny sposób chronić organizm przed skutkami procesu starzenia.

Senior Formula to preparat wzmacniający dla Seniorów, zawierający: naturalne witaminy, wybrane minerały o wysokiej przyswajalności (chelaty) ważne unikalne enzymy (dysmutaza ponadtlenkowa, peroksydaza glutationowa), dobrze znane bioflawonoidy, glutation, luteinę, ekstrat z nasion winorośli, miłorząb.

Wskazania:

Składniki preparatu wpływają na:
- dotlenienie komórek mózgu, pamięć i koncentrację
- żółtą plamkę oka odpowiedzialną za dobre widzenie
- układ krążenia i pracę serca
- regulację cholesterolu
- wzmocnienie odporności.

Starzenie się jest nieuniknionym, genetycznie zaprogramowanym procesem fizjologicznym, wciąż pełnym tajemnic i zagadek. Podeszły wiek nie musi jednak oznaczać choroby. Wiele dolegliwości i schorzeń, jeszcze do niedawna uważanych za prostą konsekwencję starzenia się organizmu, obecnie uznaje się za ściśle uwarunkowane stylem życia. A zatem: na "zdrową starość" pracuje się przez całe życie.

Jednym z sekretów długowieczności jest odpowiednia, dobrze zbilansowana dieta. Każdy człowiek, niezależnie od wieku, powinien prawidłowo się odżywiać. To, co jest niezbędne dla młodego organizmu potrzebne jest także ludziom dorosłym i starszym, zmieniają się tylko ilości i proporcje pomiędzy składnikami odżywczymi. W starszym wieku organizm do sprawnego funkcjonowania nie wymaga już takiej ilości kalorii jak w młodości. Nie zmienia się natomiast zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne, dlatego dieta tych osób powinna być szczególnie starannie zaplanowana, aby przy zmniejszonej kaloryczności posiłków zapewnić organizmowi odpowiednią podaż wszystkich niezbędnych substancji. Niestety, sposób odżywiania osób starszych bardzo często pozostawia wiele do życzenia. Ponadto długotrwale, często nadmierne w stosunku do potrzeb, stosowanie medykamentów i diet leczniczych może niekorzystnie wpłynąć na stan ich zdrowia. W miarę upływu lat niepostrzeżenie powstają niedobory składników pokarmowych, których objawy często uważane są za przejaw naturalnego starzenia się organizmu.

Dziś już wiadomo, że odpowiednie zmiany w sposobie odżywiania połączone z dostosowaną do potrzeb organizmu suplementacją przynoszą ogromne korzyści w postaci zdrowia i kilku dodatkowych lat aktywnego życia. Uzupełnianie codziennej diety w niezbędną ilość przeciwutleniaczy nie tylko opóźnia proces starzenia, ale jednocześnie wzmacnia system immunologiczny i zmniejsza ryzyko wystąpienia współczesnych chorób cywilizacyjnych. Do czołowych przedstawicieli tych związków należą: witaminy (beta karoten, witamina C i E), wybrane składniki mineralne (selen, cynk), enzymy (dysmutaza ponadtlenkowa, peroksydaza glutationowa) oraz wszystkim dobrze znane bioflawonoidy (w tym hesperydyna), glutation, luteina, ekstrakt z nasion winorośli czy też miłorząb japoński. Staranny dobór tych wszystkich składników odżywczych połączony ze zdrowym trybem życia pozwoli osobom w złotym wieku zachować szczytową formę przez długie lata.


Postać:

tabletki

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka dziennie lub wg zaleceń.

Słowa kluczowe: Senior Formula, pamięć, koncentracja, plamka żółta, układ krążenia, serce, cholesterol

Multiwitaminy Calivita

Created with WebSite X5
LOREM IPSUM
Dolor sit amet, 12
12345 Consectetur (Adipiscing)
+00 012 345 678  | +00 012 345 678
info@example.com
LOREM IPSUM
Dolor sit
Amiet nunc
Adspicitur rubesquae
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - APTEKA1
Wróć do spisu treści