K. Rabatowe - Natura Zdrowie Apteka - Naturalne suplementy diety - Partner Calivita

od 100 PLN
Przejdź do treści

Poznań Apteka Zdrowie - karty rabatowe

ePRUF logo
Karta rabatowa ePRUF

Dzięki karcie ePRUF w naszej aptece na wybrane produkty uzyskasz wysokie rabaty rzędu nawet 30% aż do wyczerpania limitu wartości przypisanego do karty, czyli wartość zakupów, jakie możesz dokonać za pomocą karty ePRUF. O wysokości rabatu oraz limitu na karcie ePRUF decyduje Sponsor, czyli instytucja, która refunduje Twoje zakupy w aptece. Sponsor określa także listę produktów, które mogą zostać zakupione w aptece. Dlatego karty e-Pruf mogą być bardzo różne. Począwszy od kart związanych z wąskim asortymentem produktów np. jednego tylko producenta, na kartach obejmujących pełen asortyment naszej apteki kończąc. Podobnie jest z wysokością rabatu oraz limitem, Sponsor może pokrywać od 10 czy 15% zakupów do nawet 100% kwoty, jaką wydajemy na leki, a limit wartości zakupów może określić na 10 czy 20 zł do wartości kilkuset złotych lub więcej. Jeśli wartość zakupów przekracza wysokość limitu dostępnego na karcie, możesz dokonać dopłaty gotówką, kartą płatniczą lub kartą podarunkową.

Gdzie można otrzymać kartę ePRUF?

Karta ePRUF dociera do Ciebie dzięki Sponsorowi, dlatego to on decyduje o sposobie rozprowadzenia karty. Najczęściej wybieranym sposobem jest dołączanie karty do prasy, zarówno codziennej jak i tygodników czy miesięczników w charakterze prezentu dla czytelników lub przesłanie pocztą, ale nie tylko. W zależności od przypisanego asortymentu można ją otrzymać w gabinetach stomatologicznych, czy kosmetycznych, biorąc udział w prezentacjach lub w charakterze prezentu jako kartę podarunkową. Zainteresowani mogą też wybrać dodatkowe ubezpieczenie z kartą ePRUF.

O wszystkich planowanych emisjach kart ePRUF będziemy na bieżąco informować na stronie głównej
oraz oczywiście w naszej aptece. Zachęcamy, bo naprawdę warto wykorzystać okazję i stać się posiadaczem karty ePRUF.

Karta podarunkowa ePRUF

A jeśli chciałbyś sprawić prezent najbliższym warto rozważyć kartę podarunkową ePRUF. Podarunkowa karta ePRUF to wyjątkowy prezent dla Twoich najbliższych. Wyraża troskę o to, co dla nas wszystkich najcenniejsze – troskę o zdrowie. Karta posiada określony nominał i upoważnia do zakupu całego asortymentu dostępnego w aptece.

Podaruj kartę ePRUF

Podarunkowa karta ePRUF jest doskonałą, nowoczesną i elegancką alternatywą dla prezentów rzeczowych. To znakomity pomysł na prezent na wiele okazji i dla każdego. Podarunkową kartą ePRUF można dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Podarunkową kartę ePRUF możesz zamówić on-line.

Pozostałe właściwości

Karta ePRUF nie musi być użyta jednorazowo. Można nią dokonywać zakupów kilkukrotnie do momentu wykorzystania wartości limitu przypisanego do karty. Karta ePRUF nie może zostać wymieniona na gotówkę. Karta ePRUF nie jest przypisana do posiadacza. Można nią dokonywać zakupów na okaziciela.

Bezpieczeństwo

Bezpieczna transakcja kartą ePRUF odbywa się za pomocą terminali do kart płatniczych. Po przeciągnięciu kartą przez czytnik terminala i wprowadzeniu odpowiedniej kwoty sprzedaży, następuje autoryzacja transakcji w systemie. Po zakończeniu operacji terminal generuje wydruk, na którym widnieje kwota transakcji oraz wartość środków, które jeszcze możesz wykorzystać podczas kolejnych zakupów.

Termin ważności

Termin ważności karty, czyli data, do której możesz dokonywać zakupów za pomocą karty ePRUF została określona przez Sponsora. Informacja dotyczące daty ważności otrzymałeś wraz z kartą. Po upływie określonego przez Sponsora terminu ważności, karta nie może być wykorzystana.

Created with WebSite X5
LOREM IPSUM
Dolor sit amet, 12
12345 Consectetur (Adipiscing)
+00 012 345 678  | +00 012 345 678
info@example.com
LOREM IPSUM
Dolor sit
Amiet nunc
Adspicitur rubesquae
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - APTEKA1
Wróć do spisu treści