Arginine Plus - Natura Zdrowie Apteka - Naturalne suplementy diety

od 100 PLN
Przejdź do treści
Oferta > Katalog > Calivita
Arginine Plus
Inne
- suplement diety
100 tabletek

Arginina wspomaga syntezę białek, może wpływać na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny, co sprawia, że sportowcy często sięgają po ten aminokwas w celu zwiększenia beztłuszczowej masy ciała. Wspiera także procesy oczyszczania organizmu, rozkładając produkty uboczne pochodzące z procesów metabolicznych.
114.00 zł
Dodaj

Skład:
Składniki aktywne/1 tabletka:
L-arginina 500 mg
Mangan (chelat aminokwasowy) 0,6 mg
Kwas alfa-ketoglutarowy 50 mg

Arginine Plus - suplement diety
   
Opis:


Podczas stresu, gwałtownego wzrostu (w przypadku dzieci), wejścia w okres starości czy choroby, nasz organizm nie radzi sobie z produkcją aminokwasów. W takich chwilach zaleca się stosowanie suplementu diety takiego jak Arginine Plus. Arginina to bowiem aminokwas, który nie tylko odżywia nasz organizm, ale i ma inne zalety, wśród których należy wymienić:

  • korzystny wpływ na prawidłowe krążenie krwi – arginina bierze udział w syntezie tlenku azotu

  • poprawa syntezy białek

  • usprawnienie transportu substancji odżywczych do komórek


Arginine Plus to preparat, który skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, rozkładając produkty uboczne, które pochodzą z procesów metabolicznych. Suplement zaleca się osobom (szczególnie sportowcom), które chcą zwiększyć swoją masę mięśniową czy dotlenić organizm.  Arginina znajduje się w wielu preparatach usprawniających męską seksualność, dlatego suplement poleca się przede wszystkim mężczyznom. Skład produktu jest naturalny, dlatego też to środek bezpieczny. Arginine Plus to preparat hepatoprotekcyjny, co oznacza, iż nie tylko nie obciąża, ale też chroni wątrobę.


Pomimo tego, że nasz organizm wywarza aminokwas – argininę, w niektórych momentach, produkcja maleje. Zazwyczaj jest to konsekwencją stresu i spadku odporności. Obecnie, arginina jest bardzo popularna również w środowisku sportowców, którzy stosują ją, by wzmocnić ciało i tym samym osiągać lepsze wyniki.


Arginina jest naturalną substancją, która należy do grupy aminokwasów. Możemy ją znaleźć w codziennej diecie – począwszy od nabiału, na ziarnach i produktach mięsnych kończąc. Nasz organizm także ją wytwarza, ale w szczególnych sytuacjach np. podczas nagłego wzrostu ciała czy choroby, synteza jest niewystarczająca. Arginine plus to preparat, który skutecznie odżywia nasz organizm. Wśród korzystnych właściwości aminokwasu należy wymienić również udział w syntezie tlenku azotu, który jest odpowiedzialny za rozszerzanie naczyń krwionośnych, a więc wpływa korzystnie na krążenie krwi w organizmie. Usprawnia dotarcie krwi do każdej komórki, pomagając w transporcie składników odżywczych oraz tlenu do ich wnętrza. Tlenek azotu jest też substancją, która wzmacnia nasze siły witalne. Ze względu na to, że arginina przyspiesza syntezę białek i wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu oraz insuliny. Z tych powodów sięgają po nią także sportowcy, którym zależy na zwiększeniu beztłuszczowej masy ciała. Argininę stosuję się dodatkowo podczas procesu oczyszczania organizmu, ponieważ rozkłada produkty uboczne, które pochodzą z procesów metabolicznych. Arginina to odpowiednik kreatyny, której obecność jest konieczna do wytwarzania fosfokreatyny – substancji wysokoenergetycznej.


Wskazania:


Postać:

Tabletki

Dawkowanie i sposób użycia:

1 tabletka dziennie pół godziny przed spożyciem posiłku


UWAGA!

  • Osoby chore na cukrze nie powinny przyjmować preparatu ze względu na to, iż wpływa on na wydzielanie insuliny.

  • L-arginina jest  niewskazana dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób, u których stwierdzono schizofrenię oraz opryszczkę.

  • Osoby, które przyjmują leki regulujące ciśnienie krwi, leki diuretyczne, antykoagulanty (przeciwzakrzepowe) powinny skonsultować się lekarzem przed spożyciem produktu.


Słowa kluczowe: Arginine Plus,
arginina, tlenek azotu,

Inne produkty Calivita

Suplementy Calivita - Ac-Zymes, Nopalin, Paraprotex, Pure Yuca, Rhodiolin, Xantho Plus
Copyright by Apteka Zdrowie Poznań - APTEKA1
Wróć do spisu treści